PIECZĄTKI Z OCHRONĄ ANTYBAKTERYJNĄ MICROBAN

PIECZĄTKI Z OCHRONĄ ANTYBAKTERYJNĄ MICROBAN
PIECZĄTKI Z OCHRONĄ ANTYBAKTERYJNĄ MICROBAN
Model: Colop Microban IQ 20
Cena brutto: 49,00 zł
Ilość:     - LUB -   Do listy życzeń
Do porównania

Podana cena dotyczy pieczątki Colop IQ 20

Ceny pozostałych modeli:

Colop IQ 30 - cena 59 zł brutto
Colop IQ 40 - cena 66 zł brutto
Colop Datownik IQ 2360 - cena 181 zł brutto

Zawiera antybakteryjne szkło fosforanowe zawierające srebro (CAS: 308069-39-8) - dla zachowania powierzchni pieczątek wolnej od bakterii.

Ochrona antybakteryjna Microban daje produktom dodatkowy poziom zabezpieczenia przeciwko ustrojom chorobotwórczym takim jak: bakterie czy pleśnie. Technologia Microban w połączeniu ze standardowymi czynnościami utrzymania czystości, pozwala podnieść standardy higieniczne i dostarcza dodatkową ochronę wszędzie tam gdzie się ją stosuje. Microban jest ochroną ukierunkowaną. Oznacza to, że jest skoncentrowana na obszary, w których stanowi największą korzyść dla klienta.

Technologia Microban jest już od dawna testowana w celu bezpiecznego użytkowania. W Europie posiada certyfikat BPD (Biocide Product Directive), a w USA świadectwo FDA (Food and Drug Administration) dla produktów, w których występuje. Zabezpieczenie Microban znajduje dzisiaj zastosowanie w produktach firm, które są liderami na świecie w branżach takich jak przemysł, medycyna czy produkty codziennego użytku.

Napisz recenzję

Twoje imię:


Twoja recenzja: Notatka: HTML niedozwolony!

Ocena: Negatywna           Pozytywna

Przepisz kod z obrazka:Pieczątki